Zabawa blogowa – pierwsza nominacja

Blogującą mamą jestem od niespełna pół roku i ciągle zgłębiam tajniki tego świata. Dzisiaj z zaskoczeniem i wielką dumą 🙂 zobaczyłam na blogu Zaradnej Mamy nominację do blogowej zabawy. Z tego miejsca bardzo jej dziękuje za docenienie mojej pracy, bo zawsze z małą nutką zazdrości patrzyłam na innych blogach na takie nominacje, bo jest to bez wątpienia duże docenienie autora danego bloga.

TellMeAboutYourselfAward

A oto zasady zabawy:

1. Umieścić linka do bloga osoby, od której otrzymało się nominację.
2. Wkleić logo na swoim blogu.
3. Napisać 7 zdań o sobie.
4. Nominować 7 blogów.

A oto 7 zdań o mnie:

1. Od wczoraj wiem, że na 100% jestem mamą dwóch córek ( z których co prawda jeszcze jedna siedzi w brzuchu, ale ja już nie mogę się doczekać, aż będę ją miała po drugiej stronie brzucha). I mimo, iż starsza córka ma już 16 miesięcy to ja czasem nadal nie mogę uwierzyć w to, że jestem mamą 🙂

2. Tak jak Zaradna Mama uwielbiam robić zakupy a szczególnie te w promocji i na wyprzedaży 🙂 Zawsze ma satysfakcję jak uda mi się kupić coś w dobrej cenie.

3. Nie zdawałam sobie sprawy, że tak trudno jest napisać o sobie 7 zdań.

4. Pisząc tę notkę moja córka przyniosła mi nocnik i o dziwo faktycznie chciało jej się siku!!!! Pierwszy sukces nocnikowy mamy w piątek 13tego 😉

5. Uwielbiam wszelkiego rodzaju robótki plastyczne, jednak od wieków nie mam na to ani czasu, ani siły i bardzo wierzę w to, że jak dziewczyny podrosną będę mogła razem z nimi wyżyć się artystycznie.

6. Mimo, że urodziłam się w zimę uwielbiam ciepło i słońce i jak co roku wierzę, że w końcu w tym roku w Polsce będzie pogodne, ciepłe i słoneczne lato – może w tym roku się nie zawiodę?

7. Bardzo lubię gotować i skrycie marzę, że kiedyś wydam książkę kucharską, albo chociaż zacznę pisać blog kulinarny 😉

Poniżej przedstawiam swoje nominacje. Miało być 7, ale jak już pisałam jestem na początku swojej blogowej drogi i swoich ulubionych blogów mam kilka (a Zaradna Mama już była nominowana :P). Niniejszym informuję, iż nominacje otrzymują :

Karlita

Hafija

Bagraga

Agnieszka

Nie ma jeszcze komentarzy

Pozostaw komentarz