Wszyscy mają smoczki – MAM i ja.

Kolejnym produktem, który testujemy z linii produktów firmy MAM Baby jest smoczek Mam Original. Przyznam szczerze, że nie sądziłam, iż Amelka się nim zainteresuje ponieważ do tej pory tolerowała smoczki tylko jednaj firmy – NUK. A jak już na pierwszy rzut oka widać smoczki te mają zupełnie inną budowę, w związku z tym nie posądzałam swojej córki, iż zechce zaakceptować nowy smoczek. Jednak ze względu na jego prześliczny design – jest w moim ulubionym fioletowym kolorze 😉 – dałam go Amelce na próbę. I to chyba był mój błąd 😉 od tej pory Amelka nie chce żadnego innego smoczka. Przypadł one jej niesamowicie do gustu i jest w stanie poratować nawet z najgorszej opresji.

Moją uwagę przykuło to, iż smoczek ten ma zupełnie inaczej skonstruowaną nie tylko część silikonową, ale i tarczkę. Czasami miałam wrażenie, iż inne smoczki zbyt mocno wrzynają się w buzię Amelki, a ten delikatnie jej dotyka. Tarczka jest w kształcie motylka i jest bardziej płaska niż w innych smoczkach.

Producent zapewnia o ortodontycznym kształcie tego smoczka i tak jak pisałam na pierwszy rzut oka widać, że jest on supełnie innego kształtu, niż większość smoczków. Część silikonowa jest bardziej wydłużona i spłaszczona.

Dla mnie jedynym jego mankamentem jest brak kółeczka – uchwytu, przez co nie miałam jak go zaczepić, by nie zgubić go podczas spaceru. Jak do tej pory nie posiadałam specjalnego zaczepu co trochę nam utrudniało życie, ale i to da się nadrobić.

Co prawda chciałam pomału odzwyczajać Amelkę od smoczka, a tym czasem rozważam zakup kolejnego równie pięknego i kolorowego smoczka z serii MAM…

A tak prezentuje się Amelka ze swoim nowym ulubionym smoczkiem…

amelka_smoczek

Nie ma jeszcze komentarzy

Pozostaw komentarz