UWAGA PILNE!!!!!!!!! Potrzebna krew A- lub 0-

Moi Drodzy!
Moja blogowa koleżanka Karlita potrzebuje pomocy dla swojego brata – Rafała, który od jakiegoś czasu walczy z nowotworem. Sprawa jest o tyle trudna, że w związku z chorobą miał już parokrotnie przetaczaną krew i organizm odrzuca coraz to więcej próbek, gdyż jego organizm produkuje coraz więcej przeciwciał. Dlatego im więcej osób odda krew, tym większa szansa, że znajdzie się taka, którą jego organizm zaakceptuje.

Więcej na FB pisze o akcji żona Rafała:

„Kochani to mój mąż potrzebuje krwi… Sprawa jest o tyle trudna że musi być to akurat grupa A-, bardzo bym chciała żeby to była właśnie jakakolwiek inna grupa krwi, ale niestety musi być TA. Nie chodzi o to że w stacji nie ma w ogóle krwi i że trzeba oddać w zamian żeby dostać taką jaką chcemy. Mójmąż choruje na nowotwór, miał już parokrotnie podawaną krew, przez to jego krew produkuje coraz więcej przeciwciał i odrzuca coraz więcej próbek krwi, dlatego PROSZĘ o oddawanie krwi grupy A-, może trafią w stacji krwiodawstwa na taką, której mój mąż nie odrzuci. W tej chwili czeka na zabieg bez którego jego życie jest zagrożone, bez krwi ten zabieg się nie odbędzie. Krew można oddawać w Stacji Krwiodawstwa, będę wdzięczna za zaznaczenie „dla Rafała Pietrzniaka”. Mąż leży aktualnie w szpitalu na Al. Kraśnickich na oddziale urologii. Proszę o życie dla mojego męża, dziękuje wszystkim za pomoc… Magda Pietrzniak.”

Jak się dowiedziałam od Karlity krew można oddać też w Warszawie!!!! Poniżej adres Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie

ul. Saska 63/75,

03-948 Warszawa (wejście od ul.Nobla 3)

Ważne żeby dopisać dla Rafała Pietrzniaka Lublin obecnie na oddziale urologii w szpitalu na Al.Kraśnickich.

Nawet jeżeli masz inną grupę krwi, lub nie możesz jej oddać bardzo proszę udostępnij dalej tę informację !

Nie znam Rafała osobiście, ale wysyłam do niego duuuuuuużo pozytywnej energii!!! Wierzę, że w grupie siła i znajdziemy krew dobrą dla niego!

Nie ma jeszcze komentarzy

Pozostaw komentarz