Ogólne / 19.06.2012

Uwaga na promocje w SuperPharm. Jak wół w gazetce jest promocja na krem Dexeryl. Krem ten super sprawdza się w przypadku wrażliwej i skłonnej do alergii skóry Amelki. Normalnie kosztuje 17zł za 250ml, a tu miało być opakowanie z pompką (które uwielbiam :D) o pojemności 500ml za22,99zł. W związku z tym cóż głam zrobić? Wysyłam męża do sklepu i co?!

Ogólne, Testujemy / 17.04.2012

Z pewnym opóźnieniem (trochę z z braku czasu, trochę z braku weny) piszę o kolejnym testowanym przeze mnie produkcie. Tak jak pisałam wcześniej, dzięki uprzejmości EcoShop'u mam przyjemność poznawać kolejne eko produkty. Jak do tej pory z każdego byłam zadowolona. Jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia i chyba moje oczekiwania w tym temacie są coraz większe, ale do rzeczy...
Testujemy, Złote rady / 01.03.2012

Kolejnym ekoproduktem, który przyszło mi testować są orzechy piorące. Te wyglądające bardzo niepozornie - żeby nie powiedzieć odpychająco - orzechy są owocami orzechowca myjącego, a właściwości piorące zapewnia znajdująca się w łupinach saponina. Ta po zetknięciu się z wodą tworzy bezwonną pianę. W ulotce możemy przeczytać, że orzechy oprócz do prania nadają się do mycia ciała i włosów, a także zastępują szampon do mycia zwierząt, czy samochodu (sic!).

Testujemy / 17.02.2012

Ostatnio bardzo modne jest bycie EKO... nie wiem czemu, ale jak słyszę, że coś jest eko od razu wzbudza moją czujność. Nie to, żebym uważała, że nie warto żyć ekologicznie. Jednak warto to robić nie dlatego, że to jest modne, ale dlatego, że jest zdrowe dla nas i dla otoczenia. Gdybym miała opisać siebie to pewnie nie wpadłabym na to by opisać się jako eko. Jednak ostatnio dostałam propozycję ze sklepu z ekoproduktami (www.EcoShop.com.pl) by przetestować ich produkty. I dzięki naszej korespondencji mailowej uzmysłowiłam sobie, że jednak nie jestem taka "antyeko" jak mi się wydawało.