MaMy super kalendarz

Dziś w moje ręce trafił „MaMy Kalendarz”, który w sumie bardziej jest plannerem tygodnia życia rodzinnego niż tylko kalendarzem.

Kalendarz ten obowiązuje od września 2012 do sierpnia 2013. W związku z tym jest najlepszy czas by go nabyć. Dzieci w szkole, żłobku, przedszkolu mają już plan zajęć, można pomyśleć o zajęciach pozalekcyjnych. Nie trzeba mieć wieloosobowej rodziny by wiedzieć, że czasem nie łatwo jest zgrać wszystko i wszystkich w czasie. Jedni mają wizytę u lekarza, inny balet, inni spotkanie w banku, w między czasie trzeba odebrać rzeczy z pralni i oddać buty do szewca no i przydałby się czas na spotkanie z koleżanką. Ale jak i kiedy to zaplanować, żeby np. tata mógł się zająć dziećmi, a my żebyśmy nie zapisały się do fryzjera gdy tata ma ważny mecz piłkarski? Wydaje mi się, że ten kalendarz może w tym bardzo pomóc.

Mamy_kalendarz_4

Jak widać – kalendarz ma przyjemny dla oka design. W moje ręce trafił kalendarz „mandarynkowy”, a do wyboru mamy też w kolorze „miętowym”

Mamy_kalendarz_2

Kalendarz (a szczególnie dołączony długopis) spodobał się nie tylko mamie, ale i Amelce, która też chciała zanotować swoje plany na najbliższy czas 😉

Mamy_kalendarz_1

Do kalendarza dołączone są również naklejki motywacyjne oraz naklejki przypominające o różnych ważnych wydarzeniach i zajęciach.

Ze względu na to, że kalendarz dopiero dzisiaj trafił w moje ręce nie miałam czasu go jeszcze przetestować w praktyce, ale zapewne już dzisiaj wieczorem usiądę i zacznę przepisywać zaplanowane już działania. Będzie to zdecydowanie łatwiejsze, bo każde z naszej 4 osobowej rodziny będzie miało swoje miejsce na swoje rzeczy do załatwienia. Jak mi się korzystało z kalendarza w życiu codziennym dam znać za czas jakiś, a tymczasem…

dla czytelników tego bloga zniżka 25% na zakup kalendarzy na www.mamykalendarz.pl 🙂

Wystarczy przy zamówieniu podać kod promocyjny, żeby było łatwo zapamiętać hasło do zniżki to mamozmagania 🙂

Nie ma jeszcze komentarzy

Pozostaw komentarz